LSEPC2016KKT2R2M
Numărul produsului DigiKey
587-LSEPC2016KKT2R2MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSEPC2016KKT2R2MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSEPC2016KKT2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSEPC2016KKT2R2M
Descriere
FIXED IND 2.2UH 2.3A 100 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Bobinat Inductor 2.3 A Max. 100mOhm 0806 (2016 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 100mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0806 (2016 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0806
Curent - Saturație (Isat)
2,3A
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)