LSENC2520KKT1R0M
Numărul produsului DigiKey
587-LSENC2520KKT1R0MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSENC2520KKT1R0MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSENC2520KKT1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSENC2520KKT1R0M
Descriere
FIXED IND 1UH 3.3A 53 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Bobinat Inductor 3.3 A Max. 53mOhm 1008 (2520 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 53mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
1008
Curent - Saturație (Isat)
4,3A
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)