LSDND2020MKT4R7MM
Numărul produsului DigiKey
587-LSDND2020MKT4R7MMTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSDND2020MKT4R7MMCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSDND2020MKT4R7MMDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSDND2020MKT4R7MM
Descriere
FIXED IND 4.7UH 950MA 242 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Bobinat Inductor 950 mA Max. 242mOhm Non-standard –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 242mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
1,15A
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,079" l (2,00mm x 2,00mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)