LSCNB1608HKT1R0MD
Numărul produsului DigiKey
587-LSCNB1608HKT1R0MDTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSCNB1608HKT1R0MDCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSCNB1608HKT1R0MDDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSCNB1608HKT1R0MD
Descriere
FIXED IND 1UH 1.6A 110 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Multistrat Inductor 1.6 A Max. 110mOhm 0603 (1608 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 110mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip
Multistrat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0603
Curent - Saturație (Isat)
2,2A
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)