LSBHB2012KKT2R2M
Numărul produsului DigiKey
587-LSBHB2012KKT2R2MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSBHB2012KKT2R2MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSBHB2012KKT2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSBHB2012KKT2R2M
Descriere
FIXED IND 2.2UH 850MA 290 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Bobinat Inductor 850 mA Max. 290mOhm 0805 (2012 metric) –
Modele EDA/CAD
LSBHB2012KKT2R2M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 290mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0805
Curent - Saturație (Isat)
900mA
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)