LSBHB1608KKT4R7M
Numărul produsului DigiKey
587-LSBHB1608KKT4R7MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSBHB1608KKT4R7MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSBHB1608KKT4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSBHB1608KKT4R7M
Descriere
FIXED IND 4.7UH 500MA 730 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Bobinat Inductor 500 mA Max. 730mOhm 0603 (1608 metric) –
Modele EDA/CAD
LSBHB1608KKT4R7M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 730mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0603
Curent - Saturație (Isat)
370mA
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)