LSBHB1608KKT2R2M
Numărul produsului DigiKey
587-LSBHB1608KKT2R2MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSBHB1608KKT2R2MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSBHB1608KKT2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSBHB1608KKT2R2M
Descriere
FIXED IND 2.2UH 750MA 345 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat Bobinat Inductor 750 mA Max. 345mOhm 0603 (1608 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LSBHB1608KKT2R2M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 345mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
0603
Curent - Saturație (Isat)
520mA
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)