LB3218T101K
Numărul produsului DigiKey
587-2038-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-2038-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-2038-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LB3218T101K
Descriere
FIXED IND 100UH 140MA 2.4 OHM
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µH Semi-ecranat Bobinat Inductor 140 mA 2,4Ohm 1207 (3218 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LB3218T101K Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
2,4Ohm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
8MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
796 kHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
1207 (3218 metric)
Toleranță
±10%
Pachet dispozitiv furnizor
1207 (3218 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,071" l (3,20mm x 1,80mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)