LB3218T100K nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Taiyo Yuden
În stoc: 152
Fișă de date
10 µH Semi-ecranat Bobinat Inductor 340 mA 250mOhm 1207 (3218 metric)