LB2016T4R7M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LB2016T4R7M |
Descriere | FIXED IND 4.7UH 225MA 250 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 9 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 4.7 µH Semi-ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 225 mA 250mOhm 0806 (2016 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LB2016T4R7M Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) 250mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță 45MHz |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 105°C |
Tip Miez cu tambur, înfășurat | Frecvență inductanță - Test 7.96 MHz |
Material - Miez | Tip montare Montare pe suprafață |
Inductanță | Pachet/cutie 0806 (2016 metric) |
Toleranță ±20% | Pachet dispozitiv furnizor 0806 (2016 metric) |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm) |
Curent - Saturație (Isat) – | Înălțime - Montat (Max) 0,071" (1,80mm) |