LB2016T4R7M
Numărul produsului DigiKey
587-2504-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-2504-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-2504-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LB2016T4R7M
Descriere
FIXED IND 4.7UH 225MA 250 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Semi-ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 225 mA 250mOhm 0806 (2016 metric)
Modele EDA/CAD
LB2016T4R7M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
250mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
45MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
7.96 MHz
Pachet/cutie
0806 (2016 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
0806 (2016 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,071" (1,80mm)