LB2012T6R8M
Numărul produsului DigiKey
587-2448-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-2448-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-2448-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LB2012T6R8M
Descriere
FIXED IND 6.8UH 135MA 470 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
6.8 µH Semi-ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 135 mA 470mOhm 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
LB2012T6R8M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
470mOhm
Frecvență - Auto-rezonanță
38MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
7.96 MHz
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
0805 (2012 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,057" (1,45mm)