LB2012T680K
Numărul produsului DigiKey
587-2450-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-2450-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-2450-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LB2012T680K
Descriere
FIXED IND 68UH 50MA 6 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
68 µH Semi-ecranat Bobinat Inductor 50 mA 6Ohm 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
LB2012T680K Modele
Rezistență c.c. (DCR)
6Ohm
Frecvență - Auto-rezonanță
10MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Bobinat
Frecvență inductanță - Test
2.52 MHz
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Toleranță
±10%
Pachet dispozitiv furnizor
0805 (2012 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,057" (1,45mm)