LB2012T100M
Numărul produsului DigiKey
587-5875-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-5875-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-5875-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LB2012T100M
Descriere
FIXED IND 10UH 120MA 700 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µH Semi-ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 120 mA 700mOhm 0805 (2012 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LB2012T100M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
700mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
32MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-25°C – 105°C
Tip
Miez cu tambur, înfășurat
Frecvență inductanță - Test
2.52 MHz
Material - Miez
Tip montare
Montare pe suprafață
Inductanță
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
0805 (2012 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Curent - Saturație (Isat)
Înălțime - Montat (Max)
0,057" (1,45mm)