FBMJ3216HL160NT
Numărul produsului DigiKey
587-5849-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-5849-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-5849-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FBMJ3216HL160NT
Descriere
FERRITE BEAD 16 OHM 1206 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 4A 12mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FBMJ3216HL160NT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
4A
Producător
Taiyo Yuden
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
12mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Impedanță la frecvență
16 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)