FBMH1608HM102-T
Numărul produsului DigiKey
587-1739-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-1739-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-1739-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FBMH1608HM102-T
Descriere
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 600mA 350mOhm
Modele EDA/CAD
FBMH1608HM102-T Modele
Valoare nominală curent (Max)
600mA
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Înălțime (Max)
0,035" (0,90mm)
Impedanță la frecvență
1 kOhms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)