FBMH1608HL300-T
Numărul produsului DigiKey
587-1733-2-ND - Bandă și mosor (TR)
587-1733-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-1733-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FBMH1608HL300-T
Descriere
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 2,6A 28mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FBMH1608HL300-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
2,6A
Producător
Taiyo Yuden
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
28mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,035" (0,90mm)
Impedanță la frecvență
30 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)