TYETBCSANF-32.000000
Numărul produsului DigiKey
1664-TYETBCSANF-32.000000TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1664-TYETBCSANF-32.000000CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1664-TYETBCSANF-32.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TYETBCSANF-32.000000
Descriere
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz TCXO Undă sinusoidală limitată Oscilator 2,8V – 3,3V – 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±1ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
2,5mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Funcție
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Ieșire
Undă sinusoidală limitată
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Tensiune - Alimentare
2,8V – 3,3V