HFZ 3216PF-471T40 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | HFZ 3216PF-471T40 |
Descriere | FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 470 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 4A 20mOhm |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) (Max) 20mOhm |
Producător TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. | Valori nominale – |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip filtru Linie alimentare | Înălțime (Max) 0,051" (1,30mm) |
Număr de linii 1 | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm) |
Impedanță la frecvență 470 Ohms @ 100 MHz | Caracteristici – |
Valoare nominală curent (Max) 4A |