HFZ 3216PF-471T40
Numărul produsului DigiKey
4816-HFZ3216PF-471T40TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4816-HFZ3216PF-471T40CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4816-HFZ3216PF-471T40DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HFZ 3216PF-471T40
Descriere
FERRITE BEAD 470 OHM 1206 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
470 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 1206 (3216 metric) 4A 20mOhm
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
20mOhm
Producător
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,051" (1,30mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Impedanță la frecvență
470 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
4A