LM2576T-3.3
Numărul produsului DigiKey
5536-LM2576T-3.3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM2576T-3.3
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5L
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 3A TO-220-5
Categorie
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Prod.
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Serie
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Tub
Frecvență - Comutare
52kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)