TG-A9000-20-20-1.0
Numărul produsului DigiKey
1168-TG-A9000-20-20-1.0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TG-A9000-20-20-1.0
Descriere
THERM PAD 20MMX20MM PINK
Descriere detaliată
Plăcuță termică Roz 20,00mm x 20,00mm Pătrat –
Categorie
Material
Culoare
Roz
Conductivitate termică
9,0W/m-K
Tip
Suport conductibil, Foaie
Contur
20,00mm x 20,00mm
Temperatură depozitare/refrigerare
Grosime
0,0394" (1,000mm)