TG-A6200-5-5-1.5
Numărul produsului DigiKey
1168-TG-A6200-5-5-1.5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TG-A6200-5-5-1.5
Descriere
THERM PAD 5X5MM BLUE
Descriere detaliată
Plăcuță termică Albastru 5,00mm x 5,00mm Pătrat Adeziv – ambele părți
Ambalaj
Vrac
Conductivitate termică
6,2W/m-K
Contur
5,00mm x 5,00mm
Depozit DigiKey
Grosime
0,0591" (1,500mm)