TG-A4500-20-20-1.5
Numărul produsului DigiKey
1168-TG-A4500-20-20-1.5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TG-A4500-20-20-1.5
Descriere
THERM PAD 20MMX20MM PURP
Descriere detaliată
Plăcuță termică Mov 20,00mm x 20,00mm Pătrat Adeziv – ambele părți
Categorie
Adeziv
Adeziv – ambele părți
Culoare
Mov
Conductivitate termică
4,5W/m-K
Tip
Plăcuță pentru umplerea spațiilor goale, Foaie
Contur
20,00mm x 20,00mm
Depozit DigiKey
Grosime
0,0591" (1,500mm)