TG-A1450-15-15-1.0
Numărul produsului DigiKey
1168-TG-A1450-15-15-1.0-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TG-A1450-15-15-1.0
Descriere
THERM PAD 15MMX15MM RED
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Plăcuță termică Roșu 15,00mm x 15,00mm Pătrat –
Categorie
Adeziv
Producător
t-Global Technology
Căptușeală, suport
Serie
Culoare
Roșu
Ambalaj
Vrac
Rezistivitate termică
Stare piesă
Activ
Conductivitate termică
14,5W/m-K
Utilizare
Multi
Durată de depozitare
24 luni
Tip
Plăcuță pentru umplerea spațiilor goale, Foaie
Început durată de depozitare
Data fabricației
Formă
Pătrat
Temperatură depozitare/refrigerare
Contur
15,00mm x 15,00mm
Depozit DigiKey
Grosime
0,0394" (1,000mm)