RL1632R-R200-F
Numărul produsului DigiKey
RL16R.20FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RL16R.20FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RL16R.20FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RL1632R-R200-F
Descriere
RES 0.2 OHM 1% 1/2W 1206
Descriere detaliată
200 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Detectare curent Peliculă subțire
Modele EDA/CAD
RL1632R-R200-F Modele
Coeficient de temperatură
0/+100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)