RL1632R-R120-F
Numărul produsului DigiKey
RL16R.12FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RL16R.12FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RL16R.12FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RL1632R-R120-F
Descriere
RES 0.12 OHM 1% 1/2W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Detectare curent Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RL1632R-R120-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Detectare curent
Prod.
Coeficient de temperatură
0/+100ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)