RL1632R-R120-F | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | RL1632R-R120-F |
Descriere | RES 0.12 OHM 1% 1/2W 1206 |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 120 mOhms ±1% 0,5W, 1/2W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Detectare curent Peliculă subțire |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | RL1632R-R120-F Modele |
Categorie | Caracteristici Detectare curent |
Prod. | Coeficient de temperatură 0/+100ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,026" (0,65mm) |