RL1220S-R50-F
Numărul produsului DigiKey
RL12S.50FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RL12S.50FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RL12S.50FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RL1220S-R50-F
Descriere
RES 0.5 OHM 1% 1/3W 0805
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
500 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Detectare curent Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RL1220S-R50-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Detectare curent
Prod.
Coeficient de temperatură
0/+200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)