RL1220S-R15-F
Numărul produsului DigiKey
RL12S.15FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RL12S.15FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RL12S.15FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RL1220S-R15-F
Descriere
RES 0.15 OHM 1% 1/3W 0805
Descriere detaliată
150 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Detectare curent Peliculă subțire
Modele EDA/CAD
RL1220S-R15-F Modele
Coeficient de temperatură
0/+200ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)