RL1220S-1R0-F | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | RL1220S-1R0-F |
Descriere | RES SMD 1 OHM 1% 1/3W 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Detectare curent Peliculă subțire |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | RL1220S-1R0-F Modele |
Categorie | Caracteristici Detectare curent |
Prod. | Coeficient de temperatură 0/+200ppm/°C |
Serie | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Stare piesă Activ | Pachet dispozitiv furnizor |
Rezistență | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranță | Înălțime - Montat (Max) 0,020" (0,50mm) |