RL0816T-R010-F
Numărul produsului DigiKey
408-1404-2-ND - Bandă și mosor (TR)
408-1404-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
408-1404-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RL0816T-R010-F
Descriere
RES 0.01 OHM 1% 1/4W 0603
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 mOhms ±1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 0603 (1608 metric) Detectare curent Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RL0816T-R010-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Detectare curent
Prod.
Coeficient de temperatură
0/+350ppm/°C
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Pachet dispozitiv furnizor
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)