RGV3216P-1004-B-T1
Numărul produsului DigiKey
408-RGV3216P-1004-B-T1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
408-RGV3216P-1004-B-T1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
408-RGV3216P-1004-B-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RGV3216P-1004-B-T1
Descriere
RES 1M OHM 0.1% 1/4W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 MOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200, Înaltă tensiune Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RGV3216P-1004-B-T1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±25ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)