RG2012L-331-L-T05
Numărul produsului DigiKey
408-1638-2-ND - Bandă și mosor (TR)
408-1638-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
408-1638-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RG2012L-331-L-T05
Descriere
RES SMD 330 OHM 0.01% 1/10W 0805
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
330 Ohms ±0,01% 0,1W, 1/10W Rezistență cip 0805 (2012 metric) Anti-sulf, Automobile AEC-Q200 Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RG2012L-331-L-T05 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±2ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)