KRL2012E-M-R005-F-T5
Numărul produsului DigiKey
408-1595-2-ND - Bandă și mosor (TR)
408-1595-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
408-1595-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KRL2012E-M-R005-F-T5
Descriere
RES 0.005 OHM 1W 0805 WIDE
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 mOhms ±1% 1W Rezistență cip Lățime 0805 (2012 metric), 0508 Automobile AEC-Q200, Detectare curent Foaie de metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KRL2012E-M-R005-F-T5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
Lățime 0805 (2012 metric), 0508
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,049" L x 0,079" l (1,25mm x 2,00mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)