KRL1632E-M-R100-F-T5
Numărul produsului DigiKey
408-1582-2-ND - Bandă și mosor (TR)
408-1582-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
408-1582-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KRL1632E-M-R100-F-T5
Descriere
RES 0.1 OHM 1% 3/4W 1206
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 mOhms ±1% 0,75W, 3/4W Rezistență cip 1206 (3216 metric) Automobile AEC-Q200, Detectare curent Foaie de metal
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KRL1632E-M-R100-F-T5 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Toleranță
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)