RJA101M1CBK-0511S
Numărul produsului DigiKey
4403-RJA101M1CBK-0511S-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RJA101M1CBK-0511S
Descriere
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 µF 16 V Condensatoare electrolitice din aluminiu Radial, Bidon 2000 ore la 105°C
Categorie
Polarizare
Polar
Prod.
Valori nominale
Serie
Aplicații
Ambalaj
Vrac
Curent pulsatoriu la frecvență scăzută
110 mA @ 120 Hz
Stare piesă
Activ
Spațiu între derivații
0,079" (2,00mm)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,197" diam. (5,00mm)
Toleranță
±20%
Înălțime - Montat (Max)
0,492" (12,50mm)
Tensiune - Nominală
16 V
Suprafață montaj la suprafață
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Tip montare
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C