T4002M02F2MBR
Numărul produsului DigiKey
4797-T4002M02F2MBRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4797-T4002M02F2MBRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4797-T4002M02F2MBRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T4002M02F2MBR
Descriere
SMD TERMINAL BLOCK 2P 6A 300V
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Poziție bloc terminal cablu la placă Orizontal cu placa 0,157" (4,00mm) Montare pe suprafață
Categorie
Orientare de conectare
Orizontal cu placa
Producător
Supirit Inc.
Curent
6 A
Serie
Tensiune
300 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Diametru fir
18-24AWG
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de niveluri
1
Terminație fir
Fără șuruburi – clamă buton
Poziții per nivel
2
Culoare
Natural
Pas
0,157" (4,00mm)