SXT22418FA17-24.576M
Numărul produsului DigiKey
2388-SXT22418FA17-24.576M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SXT22418FA17-24.576M
Descriere
CRYSTAL 24.576MHZ 18 PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
24.576 MHz ±10ppm Cristal 18pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SXT22418FA17-24.576M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
24.576 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)