SXO75C3A481-100.000M
Numărul produsului DigiKey
2388-SXO75C3A481-100.000M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SXO75C3A481-100.000M
Descriere
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Referință client
Descriere detaliată
100 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Vrac
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
65mA
Rezonator de bază
Valori nominale
Tip
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,063" (1,60mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V