SXO32C3A381-100.000M
Numărul produsului DigiKey
2388-SXO32C3A381-100.000M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SXO32C3A381-100.000M
Descriere
XTAL OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Referință client
Descriere detaliată
100 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SXO32C3A381-100.000M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-30°C – 75°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Ambalaj
Vrac
Curent - Alimentare (Max)
25mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VDFN (3,2x2,5)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±50ppm