SAX32412CY4B-25.000M
Numărul produsului DigiKey
2388-SAX32412CY4B-25.000M-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SAX32412CY4B-25.000M
Descriere
CRYSTAL 25.000M 12PF SMD
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±25ppm Cristal 12pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Vrac
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±100ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±25ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
12pF