SF11580A-1083HBL.GN
Numărul produsului DigiKey
259-1379-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SF11580A-1083HBL.GN
Descriere
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 115V c.a. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 31,0CFM (0,868m³/min) 2 conductori de sârmă
Categorie
Putere (wați)
12,00W
Producător
Sunon Fans
RPM
RPM 2850
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
115V c.a.
Agenție de aprobare
CE, CUR, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
0,75lb (340,19g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,130A
Flux de aer
31,0CFM (0,868m³/min)
Interval de tensiune
85 – 125V c.a.