PMD2409PMB1-A.(2).GN
Numărul produsului DigiKey
259-1424-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMD2409PMB1-A.(2).GN
Descriere
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 92mm L x 92mm Î Sferă 120,2CFM (3,37m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMD2409PMB1-A.(2).GN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
12.2 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, CUR, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 92mm L x 92mm Î
Greutate
0,419lb (190,06g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,510A
Flux de aer
120,2CFM (3,37m³/min)
Interval de tensiune
10 – 27,6V c.c.