PMD2408PMB1-A.(2).GN
Numărul produsului DigiKey
259-1418-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PMD2408PMB1-A.(2).GN
Descriere
FAN AXIAL 80X38MM 24VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 24V c.c. Pătrat - 80mm L x 80mm Î Sferă 84,1CFM (2,35m³/min) 2 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PMD2408PMB1-A.(2).GN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
9.6 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
2 conductori de sârmă
Ambalaj
Cutie
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
CE, CUR, TUV, UL
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 80mm L x 80mm Î
Greutate
0,386lb (175,09g)
Lățime
38,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,400A
Flux de aer
84,1CFM (2,35m³/min)
Interval de tensiune
10 – 27,6V c.c.