Imaginea pentru MF60101V3-1000U-F99 nu este disponibilă
MF60101V3-1000U-F99
Numărul produsului DigiKey
259-MF60101V3-1000U-F99-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MF60101V3-1000U-F99
Descriere
12VDC FAN 60X10MM TACH
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Vapo-Bearing™ 12,2CFM (0,342m³/min) 3 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF60101V3-1000U-F99 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Zgomot
20,5dB(A)
Prod.
Putere (wați)
0.56 W
Serie
RPM
Ambalaj
Cutie
Terminație
3 conductori de sârmă
Stare piesă
Activ
Protecție la infiltrare
Tensiune - Nominală
Temperatură de funcționare
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Agenție de aprobare
CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Lățime
10,00mm
Greutate
Flux de aer
12,2CFM (0,342m³/min)
Valoare nominală curent (Amp)
0,046A