MF60101V1-1000U-G99
Numărul produsului DigiKey
259-1855-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MF60101V1-1000U-G99
Descriere
FAN AXIAL 60X10MM 12VDC WIRE
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Ventilator Tubaxial 12V c.c. Pătrat - 60mm L x 60mm Î Vapo-Bearing™ 16,3CFM (0,456m³/min) 3 conductori de sârmă
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MF60101V1-1000U-G99 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
1.3 W
Prod.
RPM
Serie
Terminație
3 conductori de sârmă
Ambalaj
Vrac
Protecție la infiltrare
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Tensiune - Nominală
Agenție de aprobare
cURus, TUV
Mărime/Dimensiune
Pătrat - 60mm L x 60mm Î
Greutate
0,051lb (23,13g)
Lățime
10,00mm
Valoare nominală curent (Amp)
0,108A
Flux de aer
16,3CFM (0,456m³/min)
Interval de tensiune
4,5 – 13,8V c.c.
Presiune statică
0,120inH2O (29,9Pa)
Material - Cadru
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip lagăr
Vapo-Bearing™
Material - Lamă
Polibutilen tereftalat (PBT)
Tip ventilator
Durată de funcționare la temp.
70000h la 40°C