XTHI12BF
Numărul produsului DigiKey
1497-1058-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XTHI12BF
Descriere
EMITTER IR 880NM 50MA RADIAL
Termen de livrare standard al producătorului
7 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Infraroșu (IR) Emițător 880nm 1,3V 50mA 12mW/sr la 50mA 20° Radial
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
XTHI12BF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,3V
Producător
SunLED
Unghi de vizualizare
20°
Ambalaj
Vrac
Orientare
Vedere de sus
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Tip
Infraroșu (IR)
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - C.c. direct d (If) (Max)
50mA
Pachet/cutie
Radial
Intensitate radiantă (Ie) Min la If
12mW/sr la 50mA