PREC036SAAN-RC
Numărul produsului DigiKey
S1012EC-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PREC036SAAN-RC
Descriere
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 36 position 0,100" (2,54mm)
Modele EDA/CAD
PREC036SAAN-RC Modele
Înălțime izolație
0,098" (2,50mm)
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A per contact
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,120" (3,05mm)
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
0,448" (11,39mm)
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
În stoc: 32619
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
În stoc: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM