PEC36SAAN
Numărul produsului DigiKey
S1012E-36-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PEC36SAAN
Descriere
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 36 position 0,100" (2,54mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PEC36SAAN Modele
Atributele produsului
Înălțime izolație
0,100" (2,54mm)
Temperatură de funcționare
-65°C – 125°C
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Lungime contact - Conectare
0,230" (5,84mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,120" (3,05mm)
Număr produs de bază
Lungime de contact generală
0,450" (11,43mm)
Resurse suplimentare
În stoc: 39.996
Verificați stoc primit suplimentar
Lungime alternativă
CONN HEADER VERT 1POS
În stoc: 34620
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM